AKTUALNOŚCI

20
wrz

Smog Info – nowa aplikacja smogowa

Smog Info to łatwa w użyciu i przyjazna użytkownikowi aplikacja mobilna, która spełnia rolę informacyjną dotyczącą jakości powietrza w Polsce. Aplikacja samodzielnie wylicza i pokazuje ogólną jakość powietrza (od bardzo dobrej do złej) wraz ze szczegółowym poziomem stężenia wszystkich niebezpiecznych substancji, które znajdują się w atmosferze. W bazie danych programu znajdują się wszystkie stacje pomiarowe ulokowane nie tylko w największych miastach, ale również w mniejszych miejscowościach Polski. Monitoring prowadzony jest na bieżąco, a dane odświeżane są co godzinę. Aplikacja, za pomocą GPS, lokalizuje użytkownika i pokazuje aktualny stan powietrza w najbliższej okolicy. Dodatkową funkcjonalnością aplikacji są alarmy smogowe – czyli notyfikacje, które przychodzą gdy w konkretnej stacji pomiarowej przekroczone są dopuszczalne wartości przynajmniej jednej ze szkodliwych substancji. Przejrzysty projekt smogInfo ułatwia użytkownikowi odczytywanie wszystkich podawanych wartości.

pobierz_googleplaypobierz_appstore

15
maj

App Locker Best 2017 – strażnik Twojej prywatności!

Już teraz możesz chronić  swoją prywatność dzięki bezpłatnej aplikacji App Locker Best 2017.  Z aplikacją App Locker Best 2017  możesz łatwo i szybko:
• zabezpieczyć zdjęcia, których nie chcesz nikomu pokazywać,
• ochronić swoje filmy przed niepożądanymi „widzami”,
• zablokować  dostęp do wybranych aplikacji,
• ograniczać dostęp do swoich konwersacji i wiadomości,
• zablokować  kodem dostęp do poczty oraz aplikacji Facebook, Instagram czy Snapchat.
Twoje prywatne dane już teraz mogą być bezpieczniejsze, bo aplikacja App Locker Best 2017  jest bardzo skuteczna, a do tego estetyczna i intuicyjna w obsłudze.

12
maj

Tylko sprawdzona pogoda w aplikacji Pogoda w Polsce – 16 dni

Najlepsza aplikacja pogodowa Pogoda w Polsce – 16 dni wyróżnia się intuicyjnym i nowoczesnym interfejsem oraz unikalną mapą sensoryczną Polski. Dzięki aplikacji można sprawdzić warunki pogodowe na najbliższe 24 godziny oraz na najbliższe 16 dni. W aplikacji można sprawdzić również: siłę wiatru, ciśnienie, zachmurzenie, spodziewane opady  i temperaturę.  Program pozwala na ustawienia lokalizacji oraz dodanie kilku miejscowości, a to ułatwia nawigację pomiędzy ulubionymi miejscówkami.

pobierz_googleplaypobierz_appstore

17
kwi

Nagrywaj swoje rozmowy z aplikacją Call Recorder – 2017

Call Recorder – 2017 jest bezpłatną aplikacją służącą do automatycznego lub ręcznego nagrywania połączeń telefonicznych.

Nagrane rozmowy można  grupować według dat, wyszukiwać po rozmówcy i numerze telefonu. Przydatną funkcją programu jest ochrona nagrań hasłem oraz wykluczanie numerów, których nie chce się rejestrować. Każde nagranie można opatrzyć notatką, a liczba zapisywanych rozmów ograniczona jest jedynie pamięcią wykorzystywanego urządzenia!
Pliki można zapisywać w kilku najpopularniejszych formatach, a aplikacja jest zintegrowana platformami: Dropbox, Google Drive, czy WebDAV.

Poznaj najlepszy rejestrator rozmów na Androida.

09
kwi

Clean your phone 2017 smart aplikacja do czyszczenia telefonów

Clean your phone 2017 to nowe darmowe narzędzie do optymalizacji systemu Android. Aplikacja pomaga czyścić telefon z niepotrzebnych plików, plików pamięci podręcznej i zbędnych powiadomień oraz zwolnić pamięć RAM w celu poprawy jego wydajności!
Dzięki aplikacji zwiększysz szybkość i wydajność swojego smartfona. Usuniesz wszystkie niepotrzebne pliki i śmieci. Otrzymasz inteligentne wskazówki podczas ładowania, aby ochronić baterię przed przeładowaniem oraz zwiększysz jej żywotność. W prosty sposób będziesz zarządzać aplikacjami, aby robić dodatkowe miejsce. A dzięki Game Booster łatwo przyspieszysz szybkość ładowania gier mobilnych.
Clean your phone 2017 – wypróbuj naszą najlepszą aplikację do czyszczenia telefonu z Androidem.

 

30
mar
21
mar

Warsztaty „Poznać i zrozumieć mobile” z akredytacją DIMAQ

„Poznać i zrozumieć mobile” to autorskie warsztaty, które przygotowaliśmy dla wszystkich osób zainteresowanych zgłębianiem i poszerzaniem wiedzy dotyczącej mobile marketingu. Spotkania przeznaczone są dla pracowników domów mediowych i plannerów, a także przedstawicieli firm marketingowych. Warsztaty mają na celu promocję dobrych praktyk w obszarze komunikacji mobilnej oraz zapoznanie uczestników z najciekawszymi i najbardziej efektywnymi rozwiązaniami reklamowymi w tym obszarze.

Szkolenie trwa około 2 godzin i składa się z dwóch części teoretycznej i praktycznej, dzięki temu uczestnicy mogą jeszcze lepiej poznać, a przede wszystkim zrozumieć mobile. Spotkanie jest przez naszych pracowników – specjalistów posiadających ogromne doświadczenie w tworzeniu, realizowaniu kampanii mobilnych oraz przygotowywaniu strategii komunikacyjnych w kanale digitalowym.

Wydarzenie objęte jest akredytacją DIMAQ, co oznacza, że uczestnicząc w nim, posiadacze certyfikatów otrzymują punkty recertyfikacyjne (10 punktów). DIMAQ to pierwszy w Polsce program weryfikacji i certyfikacji kompetencji digital marketingowych prowadzony przez IAB Polska. Więcej informacji na dimaq.pl.

Chcesz zorganizować szkolenie dla swoich pracowników? Skontaktuj się z nami. Napisz maila warsztaty@mobiem.pl lub zadzwoń pod numer 22 241 19 44, aby ustalić szczegóły dotyczące organizacji warsztatów „Poznać i zrozumieć mobile” u siebie w firmie.

06
lut

fitWoman – mobilny trening personalny

Tym razem stworzyliśmy projekt dedykowany kobietom – bezpłatna aplikacja fitWoman to mobilny asystent z treningiem siłowym wykorzystującym masę własnego ciała oraz ciężarów. Program został przygotowany we współpracy z doświadczonymi trenerami personalnymi. Każde ćwiczenie jest dokładnie opisane i zilustrowane. Aplikacji można używać na siłowni, w domu, w parku, a do ćwiczeń potrzeba tylko podstawowego sprzętu. fitWoman przypomina o nadchodzących treningach i doskonale sprawdza się jako motywator zarówno dla Pań zaczynających swoją sportową przygodę, jak i tych, które pracują nad sylwetką od dłuższego czasu.

19
sty
20
gru

Repertuar Kin aplikacja z bieżącym repertuarem prawie 400 kin w całej Polsce

Masz ochotę iść do kina? Nie wiesz, co i gdzie grają? Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji Repertuar Kin, dostępnej na telefon.  Aplikacja dostarcza najdokładniejszych i codziennie aktualizowanych informacji o repertuarze prawie 400 kin – multipleksów, kin sieciowych oraz studyjnych – w ponad 200 miastach w całej Polsce. Dzięki programowi w szybki i prosty sposób można dowiedzieć się więcej o konkretnych filmach, przeczytać ich rozbudowane opisy, zobaczyć zwiastuny nowości filmowych, poznać ilość gwiazdek przyznanych produkcjom przez serwis Filmweb oraz IMDB oraz sprawdzić rankingi najpopularniejszych filmów wyświetlanych na ekranach kin. Aplikacja ma wbudowane również Forum, na którym kinomani mogą prowadzić dyskusje. Zobacz w swoim telefonie, co jest grane w kinie.  Miłego seansu!

pobierz_googleplaypobierz_appstore